$od 171 NOK

Norwegia praca na budowie od zaraz – Monter systemów Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Opublikowany: 20 stycznia 2015 04:13

Firma z Bergen zatrudni od zaraz montera systemów sufitów podwieszanych i ścianek działowych do pracy w Norwegii na budowie przy wykończeniach, remontach.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla jednego z naszych norweskich klientów poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozpoczęciem pracy na stanowisku:

CIEŚLA SYSTEMOWY – Norwegia

Miejsce pracy: Norwegia, Bergen
Rozpoczęcie pracy : od zaraz
Obowiązki:
Montaż sufitów podwieszanych i ścianek działowych, (głównie system DEKO- szklane ścianki modułowe na profilach aluminiowych),
Wykonywanie prac wykończeniowych w hotelach i biurowcach.
Wymagania:
Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego (poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej)
Doświadczenie zawodowe min. 3 lat (budynki użyteczności publicznej:
biurowce, hotele, galerie handlowe etc.)
Znajomość systemów np. DEKO, Armstrong, Knauf, Rigips.
Norweski pracodawca oferuje:
Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
Umowę o pracę z 2 tyg. okresem próbnym;
Atrakcyjne wynagrodzenie od 171 NOK/h;
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne;
Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania.

Sposób aplikowania:

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 57354baa35b916c3

ilość wszystkich wyświetleń: 2881, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.