NOK100 NOK/h brutto plus premia

Norwegia praca fizyczna bez języka przy myciu samochodów od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 maja 2014 00:16

Zatrudnimy od zaraz 2 osoby bez znajomości języka norweskiego do sezonowej pracy w Norwegii. Oferta z Oslo dla pracownika fizycznego na myjni samochodowej. Zatrudnienie od czerwca do września.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 100 NOK/h brutto plus premia

Zadania:
Pracownik będzie miał za zadanie umyć samochód wewnątrz i na zewnątrz. Pracownik w końcowej fazie sprzątania samochodu będzie odpowiedzialny za polerowanie karoserii.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku konieczne
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– aktualne prawo jazdy na samochód osobowy
– chęć do pracy fizycznej
– dobre zdrowie, bez nałogów

Oferujemy:
– umowę sezonową na norweskich warunkach
– premie od każdego umytego auta
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych
– miejsce zamieszkania płatne 4000 NOK od osoby

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury na maila: seasonal-worker@post.com w tytule wpisując: myjnia Oslo

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-na-myjni-samochodowej-w-oslo-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 9553872ecfb65c9

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.