NOK168,40 NOK brutto/h

Norwegia praca bez języka dla pokojówki przy sprzątaniu w hotelu Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Znajomość języków: komunikatywny angielski
  • Opublikowany: 7 stycznia 2016 13:49

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu pokoi gościnnych. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego w hotelu w Oslo na stanowisku pokojówki. Wymagamy komunikatywnej znajomości angielskiego.

Stanowisko: pokojówka.
Wynagrodzenie: 168,40 NOK/h.
Lokalizacja: Norwegia, Oslo.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku pokojówki odpowiedzialna będzie za porządkowanie pokoi po gościach w określonym czasie. Do zadań należy mycie i dezynfekcja sanitariatów, zmiany pościeli, odkurzanie.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • samodzielność w działaniu;
  • dokładność i wyczucie estetyki;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • dobrą stawkę godzinową;
  • zatrudnienie na norweskich warunkach;
  • szkolenie pracownicze;
  • wszelkie potrzebne do pracy środki chemiczne i sprzęty;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • darmowe wyżywienie w miejscu pracy;
  • pomoc polskiego rezydenta w znalezieniu zakwaterowania i z formalnościami.

Zgłoszenia:
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta pracy, zapraszamy do składania aplikacji poprzez formularz na stronie internetowej http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-dla-pokojowki-sprzatanie-w-hotelu-oslo-z-jezykiem-angielskim/

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-dla-pokojowki-sprzatanie-w-hotelu-oslo-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 349568e493945382

2 komentarze na “Norwegia praca bez języka dla pokojówki przy sprzątaniu w hotelu Oslo”

  1. Anita Chrzanowska na 15 lutego 2016 @ 23:05

    Witam, jestem bardzo zainteresowana wasza oferta. Jestem 20 letnia kobieta mieszkajaca w norwegii od kilku lat, komunikacja w jezyku norweskim nie sprawia mi problemow. Jestem pracowita, uczciwa, szybko sie ucze. Prosze o kontakt.

  2. Witam serdecznie,
    Mam 25 lat, dobrze znam język angielski, posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku mianowicie pracowałam ponad rok w firmie sprzątającej (NRS Norge AS) w Trondheim. Jestem w pełni dyspozycyjna i gotowa do pracy.