€na akord

Niemcy praca w Stuttgarcie bez znajomości języka zbiory winogron od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 września 2015 11:21

Od zaraz zatrudnimy Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy winobraniu w Stuttgarcie. Praca w Niemczech dla pracownika sezonowego przy zbiorach winogron. Oferta kierowana do osób bez doświadczenia. Na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: na akord
Start: od zaraz

Zadania:
– zbieranie winogron przy pomocy sekatora do ścinania kiści
– układanie zbiorów w skrzynkach

Wymagania:
– pracę należy rozpocząć od zaraz
– zmotywowanie do działania
– chęć podjęcia pracy sezonowej
– zależy nam na energicznych kandydatach
– siła fizyczna
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę od zaraz
– wynagrodzenie wypłacane na czas
– wspieramy przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– zatrudnienie tymczasowe
– ubezpieczenie jest zapewnione
– darmowe miejsce do spania

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie zgłoszenia wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Zbiory winogron, okolice Stuttgartu.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/winobranie-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-zbiory-winogron-okolice-stuttgartu/

ID ogłoszenia: 8465601db8e0478a

6 komentarzy na “Niemcy praca w Stuttgarcie bez znajomości języka zbiory winogron od zaraz”

  1. Witam,Marcin z Gdyni ,mam 37 lat.+48883593685.

  2. Joanna i Krzysztof na 28 września 2015 @ 14:45

    Jesteśmy pracowita para dyspozycyjna możemy pracować po 12 godzin a pracę w waszej firmie mozemy zacząć od Zaraz prosimy o kontakt 501933587 mieszkmy w ustka

  3. Witam jestem zainteresowana zostawiam e- mail

  4. Witam.jestem zainteresowany ofertą.podejme prace nawed od zaraz.jestem z woj.lubuskiego.mam 42 l.mój nr. tel.660628062

  5. Witam. Byla bym bardzo zainteresowana praca. Zostawiam e-maila i numer telefonu 575888033. Pozdrawiam

  6. Witam. Zainteresowana ofertą , z doświadczeniem w ścinaniu. Kontakt 504 776 772. Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do darek73