€8,50 euro za godz. brutto

Niemcy praca w Monachium dla kobiet bez doświadczenia przy sprzątaniu biur

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: podstawowa znajomość
  • Opublikowany: 2 stycznia 2015 22:34

Zatrudnimy kobiety przy sprzątaniu domów, biur czy w gabinetach lekarskich. Praca Niemcy w Monachium dla sprzątaczek bez doświadczenia i z podstawową znajomością języka urzędowego.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto

Zadania:
Zadaniem sprzątaczki jest utrzymanie czystości, właściwego stanu sanitarno-higienicznego i zadbanie o ogólny wygląd powierzonych jej pomieszczeń.

Wymagania:
– kobiety nie przekraczające 45 lat
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– dokładność, sumienność, obowiązkowość, systematyczność i uczciwość
– dobre poczucie czasu i zmysł organizacyjny
– cierpliwość i wyrozumiałość
– ogólna dobra sprawność fizyczna i ruchowa
– kandydatki są zobowiązane do samodzielnego znalezienia zakwaterowania
– posiadanie dokumentu potwierdzającego niekaralność będzie mile widziane

Oferujemy:
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach bezpośrednio z pracodawcą
– legalną pracę
– konkurencyjne stawki godzinowe
– bonusy płacowe
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: 08920184439

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-dla-kobiet-sprzataczka-monachium/

ID ogłoszenia: 7554a707a0900c1

1 odpowiedź na “Niemcy praca w Monachium dla kobiet bez doświadczenia przy sprzątaniu biur”

  1. proszę o kontakt 725093443

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.