€do ustalenia

Niemcy praca od zaraz w Krefeld na magazynie bez języka przy komisjonowaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2015 22:05

Oferta pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień od zaraz. Zatrudnienie dla Polaków w Krefeld bez znajomości języka niemieckiego na stanowisku komisjonera.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Krefeld, różne lokalizacje
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– wyszukiwanie towarów na półkach
– kompletowanie zamówień
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– paletowanie towaru
– zabezpieczanie paczek
– prace wykonywane są w systemie słuchawkowym (pick by voice)

Wymagania:
– zaradność, punktualność, zdyscyplinowanie
– wcześniejsze doświadczenie w pracach magazynowych przy komisjonowaniu
– dobre zdrowie
– szybkość wykonywania zlecanych zadań
– wyrobienie celów dziennych
– możliwość podjęcia pracy stałej

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie miesięczne
– dodatki do podstawy w formie akordowej
– wypłacane należności w ustalonym terminie
– podpisanie umowy o pracę na niemieckich zasadach
– jasne warunki zatrudnienia
– przyjazną atmosferę
– wdrożenie w system działania firmy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się poprzez maila: a.ropek@eurojob24.pl

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/bez-jezyka-praca-niemcy-na-magazynie-dla-komisjonera-w-netto-krefeld/

ID ogłoszenia: 460553d38c9bcbec

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.