€8,50 euro/h brutto

Niemcy praca w Düsseldorfie na myjni samochodowej bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 lipca 2015 22:41

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Düsseldorfu dla Polaków bez doświadczenia na myjni przy czyszczeniu aut. Zatrudnienie z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Düsseldorf
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: pracownikmyjni/07/15

Zadania:
Pracownik będzie zobowiązany do mycia aut. Etapy czyszczenia samochodów będą zależne od indywidualnych zleceń i życzeń klientów.

Wymagania:
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– podjęcie pracy od zaraz
– umiejętność szybkiego dostosowywania się do nowych warunków
– możliwość pozostania w Niemczech do końca września
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– należy dokładnie i starannie wykonywać zadania
– punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
– pracę wakacyjną od zaraz do końca września
– niemieckie warunki zatrudnienia
– pracownikom zapewniamy niezbędne szkolenia wprowadzające
– na miejscu oferujemy wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
– darmowe miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– pracę po godzinach
– przyjazną atmosferę
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: dringende@europe.com z tematem: pracownikmyjni/07/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-od-zaraz-na-wakacje-bez-jezyka-na-myjni-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 12955ab66fe7b1b3

5 komentarzy na “Niemcy praca w Düsseldorfie na myjni samochodowej bez języka od zaraz”

  1. pracownikmyjni07/15 na 21 lipca 2015 @ 11:34

    Witam, jestem chętny do pracy na myjnie od zaraz!!! Posiadam doświadczenie. Jedynie czego bym oczekiwal to zakwaterowanie i moc zabrać ze sobą dziewczyne. Pilne proszę o kontakt 695597796 Krzysztof lub 605737364 Czekam!!!!

    mail kkamcia@interia.pl preferowany kontakt Telefoniczny!!!

  2. Witam bardzo serdecznie jestem zainteresowany oferta . Jestem bardzo pracowity mam 20 lat pracuje na Budowie w Polsce . kom;661678319

  3. adrian94 na 28 lipca 2015 @ 10:16

    Jestem Osobą rzetelną,pracowitą,sumienną,odpowiedzialną,szybko nawiązuje kontakty w grupie mam doświadczenie w pracy fizycznej oraz za granicą.Prosze o pilny kontakt uszanowanie.
    Tel.790470817
    E-mail:adrianjelen5@wp.pl

  4. Witam mam 18 i jestem zainteresowany. Wasza oferta.Jestem pracowity dokładny szybko uczę się zadanych mi polecen Proszę tylko o kontakt telefoniczny. 690042602

  5. Wiitam Jestem zaiteresowany ofertom jestem bardzo pracowity wstawiam się do pracy na czas mam doświadczenie na myjni mam 28 lat czekam na kontak pot nómerem 798-355-659 lup534-835719

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.