€do ustalenia

Niemcy praca sezonowa dla Polaków przy zbiorach warzyw-szparagów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomość języków: komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 9 stycznia 2015 01:40

Poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Niemczech. Oferta dla Polaków przy zbiorach warzyw – szparagów z pola. Zatrudnienie z zakwaterowaniem i zapewnionym wyżywieniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy ręczny zbiór szparagów z upraw polowych, a następnie ich sortowanie i pakowanie. Zatrudniony będzie posługiwać się specjalnym narzędziem do wydobywania szparagów z ziemi dlatego od kandydatów wymagamy doświadczenia.

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku jest konieczne
– znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym jest obowiązkowa
– chęć podjęcia pracy za granicą
– duża wytrzymałość organizmu
– gotowość do podjęcia pracy fizycznej
– punktualność, obowiązkowość, pracowitość, samodzielność

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pracownikom zapewniamy dobre warunki do pracy
– zakwaterowanie
– pożywienie w ciągu dnia
– przyjazną atmosferę
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać w formie CV z aktualnym zdjęciem na maila: busko@sidrom.net w tytule prosimy wpisać: Szparagi Niemcy.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 100054aedad3ed368

ilość wszystkich wyświetleń: 3407, dzisiaj: 1

5 komentarzy na “Niemcy praca sezonowa dla Polaków przy zbiorach warzyw-szparagów”

  1. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, posiadam doswiadczenie w tego typu pracach. Proszę o kontakt. Mój nr tel+4915215809143 lub legion1973@interia.pl

  2. KamilaIzabella24Warszawa na 14 stycznia 2015 @ 13:12

    Dzien Dobry.Jestem zainteresowana ogłoszeniem.Jestem w stanie podjąć Prace od zaraz iż spełniam wszelkie panstwa wymagania.Prosze o pilny kontakt.516558823.Dziekuje i Pozdrawiam Kamila

  3. witam.Pracowalem szesc sezonow przy zbiorze szparagow jestem zainteresowany.Prosze o kontakt 784848499 dziekuje

  4. prosze o kontakt 725093443

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.