€do ustalenia

Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka przy zbiorach borówki Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2015 20:55

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zborach borówki amerykańskiej. Zatrudnienie od zaraz z okolic Magdeburga bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Magdeburg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: borówki-zbiory/08/15

Zadania:
Praca jest prosta jednak wymaga od pracowników dużej wytrzymałości fizycznej. Zadaniem osób zatrudnionych będzie ręczny zbiór borówki amerykańskiej.

Wymagania:
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– zręczność, refleks, zaangażowanie
– wyjazd od zaraz
– doświadczenie przy zbiorach owoców będzie atutem
– zatrudnienie dla osób pracowitych
– możliwość podjęcia pracy fizycznej
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– zabranie ze sobą odpowiedniego stroju i obuwia

Oferujemy:
– pracę sezonową w Niemczech
– darmowe zakwaterowanie
– godne warunki mieszkaniowe
– zapewniamy ubezpieczenie
– najlepszym pracownikom oferujemy premie
– na miejscu wsparcie polskiego opiekuna
– darmową wodę pitną

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych) na maila: Leiharbeiter@solution4u.com w temacie należy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/okolice-magdeburga-sezonowa-praca-niemcy-zbiory-borowki-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 90155c38cbe144fd

6 komentarzy na “Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka przy zbiorach borówki Magdeburg”

  1. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta. mam 21 lat jestem wwytrzymaly i posiadam doswiadczenie przy tego typu pracach 😉 Prosze o kontakt 609081023

  2. Niestety mail na podany adres nie może dojść, proszę o kontakt telefoniczny: 784-038-153

    Witam,
    jestem zainteresowany ofertą.
    W załączniku przesyłam swoje CV. Oprócz tego mogę dodać od siebie, że mam dużo chęci do pracy i mogę zostać do końca września.
    Spełniam wszystkie wymagania.
    Pozdrawiam

  3. Witam mam25 lat a mój mąż 38lat.jesteśmy zainteresowani ofertą zbierania borówki. Jesteśmy przygotowani na ciężko,wyczerpującą prace fizyczną.pracowaliśmy w lesie przy zrywce drzewa oraz sadzeniu. Proszę o kontakt jesteśmy gotowi.726867280

  4. Witam mam 29 lat ,pracowałem przy zbiorach ,jestem osobą bez nałogów i gotową do podjęcia pracy od zaraz.729699101

  5. Witam mam 40 lat, pracowalam przy zbiorach. Jestem gotowa podjac prace od zaraz. Tel 516412773

  6. witam. Jestem zainteresowana wraz z mężem zbiorem borówki. bylam na zbiorze borówki we Francji

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.