€7,50 euro/h brutto

Niemcy praca przy zbiorach winogron bez znajomości języka od zaraz Neuwied

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuwied
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca listopada
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: bez znajomosći języka
  • Opublikowany: 21 września 2014 23:31

Od zaraz szukamy 8 pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy winobraniu. Oferta z Neuwied przy zbiorach winogron bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie od września do listopada.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Neuwied
Wynagrodzenie: 7,50 euro/h brutto
Numer referencyjny: GB/62/2014

Zadania:
Praca odbywa się na plantacji owoców i polega na zbiorze winogron. Zadania jakie będzie musiał podjąć pracownik to: ścinanie kiści za pomocą specjalnego sekatora, pakowanie, kontrolowanie jakości oraz podwiązywanie krzaków.

Wymagania:
– sprawne i zwinne dłonie
– spostrzegawczość
– odpowiedzialność, zaangażowanie
– przyjazd autem będzie mile widziany
– możliwość wyjazdu za granicę od zaraz do końca listopada
– posiadanie doświadczenia będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– darmowe miejsce noclegowe, jedynie pobiera się opłatę za media w wysokości 2 euro/24h
– dla chętnych możliwość zorganizowania transportu do Niemiec
– agencja załatwia wszystkie sprawy dotyczące formalności
– brak ukrytych kosztów podczas zapisów
– zapewniamy dobrze płatną pracę
– zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: ganztags-beruf@ok.de w tytule proszę umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło:

ID ogłoszenia: 835541dfc0b688b2

12 komentarzy na “Niemcy praca przy zbiorach winogron bez znajomości języka od zaraz Neuwied”

  1. Witam jesteśmy zainteresowani waszym ogloszeniem ja jak i moja narzeczona proszę o kontakt pod numer 570-191-574 lub e-mail michallo83@interia.eu

  2. wra z dziewczyna jestem chetny do podjecia tej pracy prosze o kontakt e-mail paulina010493@wp.pl dziekuje .

  3. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy wraz z moją narzeczoną. Proszę o kontakt 782-166-133 lub e-mail mmazurek56@wp.pl

  4. witam jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt
    nr 884635387

  5. Witam. Wraz moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy.Proszę o szybki kontakt. Nr 516598344. Z Góry Dziękuję.

  6. katarzyna wrona na 29 września 2014 @ 14:17

    Witam jestem zainteresowana państwa oferta jestem osoba spokojna uczciwa sumienna pracowita prosze o kontakt kasiula33@op.pl

  7. witam , wraz z kolezanka jestesmy zainteresowani zbiorem ! jestesmy pracowite i uczciwe . Nie boimy się niczego podjąc . jestesmy osoby młode mające po 21 i 26 lat . jestesmy również energiczne 🙂 prosimy o kontakt telefoniczny badz na adres e mail badz kontakt tel :507041078 . Mozemy wyjechac nawet od piatku !!!

  8. WITAM GOTOWY JESTEM DO WYJAZDU OD ZARAZ .POSIADAM WŁASNY TRANSPORT 887782424 .JESTEM OSOBĄ BEZ NAŁOGÓW MAM 37 LAT PROSZĘ O ODPOWIEDZ.

  9. Witam Serdecznie jestem bardzo zainteresowany pracą u państwa razem z narzeczoną jesteśmy młodzi i bardzo pracowici .
    Proszę o jaki kol wiek kontakt z nami mój numer telefonu to : 534 938 591.

  10. zoeking 9.000 ict na 5 stycznia 2015 @ 20:50

    witam jesteśmy z meżem zainteresowani podjeciem pracy w panstwa firmie pracowaliśmy juz za granicom przy borówce malinie i truskawce jak jest mozliwośc to prosze o kontakt pozdrawiam

  11. malgorzata112233 na 25 lutego 2015 @ 14:12

    Witam jestem zainteresowana pracą. Mam 39 lat i posiadam doświadczenie przy zbiorze winogron, proszę o kontakt 697396315
    e-mail: malgorzatabiszczanik@interia.pl

  12. Witam serdecznie bardzo bym chciala z kolezanka wyjechac do pracy mam pewne doswiadczenie bo pracowalam poczawszy od dbania o sadzonkio zbior winogron pracowalam rowniez na hali przy produkcji wina .Niestety tam gdzie jezdzilam nie ma juz pracy dlatego moze posiada Pan adres do kogos innego pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.