€6,75 euro/h brutto

Niemcy praca przy zbiorach warzyw w szklarni bez języka Cottbus od zaraz 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2014 00:51

Od zaraz szukamy osób do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw w szklarni. Oferta z Cottbus dla studentów bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie od sierpnia do września.

Stanowisko: Pracownik do zboru
Lokalizacja: Niemcy, Cottbus
Wynagrodzenie: 6,75 euro/h brutto
Nr. referencyjny: pa/025/14

Zadania:
– praca w szklarni
– dbanie o roślinność
– podlewanie, nawożenie, przesadzanie
– zbiór papryki, ogórków, pomidorów i sałat
– wrzucanie zbioru do skrzynek

Wymagania:
– zatrudnienie dla studentów z ważną legitymacją
– chęć do pracy w okresie wakacyjnym
– doświadczenie będzie dodatkowym atutem
– znajomość języka niemieckiego mile widziana
– chętnie przyjmiemy osoby mogące przyjechać autem

Oferujemy:
– legalną pracę
– dobre warunki zatrudnienia
– bezpłatne miejsce noclegowe
– pensja wypłacana terminowo co 7 dni
– zapewniamy ubezpieczenie
– brak ukrytych kosztów za rekrutację

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku niemieckim na maila: polnische-arbeiter@clerk.com w tytule proszę wpisać numer referencyjny: pa/025/14 a w treści proszę umieścić klauzule poufności.

Źródło:

ID ogłoszenia: 18253cecb6d8e0ae

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.