€10/h

Niemcy praca od zaraz sprzątanie kina Bremen podstawowa znajomość języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 20 stycznia 2016 15:56

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie w Bremen przy sprzątaniu kina z podstawową znajomością języka niemieckiego. Gwarantujemy dobre wynagrodzenie oraz pomoc we wszelkich formalnościach.

Stanowisko: Sprzątaczka/Sprzątacz.

Lokalizacja zatrudnienia: Bremen, Niemcy.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • Do obowiązków będzie należało sprzątanie sal kinowych oraz pomieszczeń ogólnodostępnych.
  • Sale sprzątane są o każdym seansie.

Oczekujemy:

  • umiejętności szybkiej pracy;
  • podstawowej znajomości języka niemieckiego;
  • gotowości do pracy od zaraz;
  • plusem będzie doświadczenie w podobnej pracy;
  • elastyczność godzinowa – gotowość do pracy zmianowej.

Zapewniamy:

  • dobre zarobki;
  • pomoc w organizacji zakwaterowania;
  • możliwość nadgodzin;
  • pomoc w formalnościach;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • miłą atmosferę pracy wśród młodych ludzi.

Aplikacja:

Osoby spełniające nasze wymagania i zainteresowane ofertą prosimy o przysłanie zgłoszenia (aplikacja po niemiecku przyśpieszy proces rekrutacji) na podany niżej adres.

W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: „sprzataniekina/01/16”

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-kina-w-bremen-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 932569f7e683b241