€1800-2400/mc brutto

Niemcy praca 2018 od zaraz bez znajomości języka dla par produkcja napojów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 października 2018 22:19

Rozpoczynamy rekrutację do pracy w Niemczech 2018 od zaraz na produkcji napojów. Fabryka z Hamburga zatrudni pary bez znajomości języka, doświadczenie też nie jest wymagane – wszystkiego nauczymy w czasie szkolenia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy.

Wypłata: 1800-2400 euro brutto za miesiąc – zależnie od doświadczenia oraz znajomości języka.

Wolne stanowiska: 6.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w produkcji energetyków i napojów izotonicznych;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • pakowanie produktów;
  • kontrolowanie jakości;
  • inne, zlecane na bieżąco zadania.

Wymagania:

  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • sumienne podejście do zadań;
  • motywacja do rozwoju i nauki nowych rzeczy;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • zaangażowanie;
  • przyjazne nastawienie, bycie pomocnym dla innych;
  • bezkonfliktowość;
  • przychodzenie do pracy na czas.

Oferujemy:

  • ubranie robocze;
  • zatrudnienie dla par;
  • możliwość rozwoju – awansu;
  • umowę na niemieckich zasadach na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla najlepszych;
  • pomoc przy wszelkich formalnościach;
  • zakwaterowanie płatne 250 euro za miesiąc od osoby.

Aplikacje:
Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

W temacie wiadomości należy wpisać: „Niemcy praca na produkcji napojów, Hamburg 2018”.

Źródło:

praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-napojow-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 9825bb66969cec55