€do ustalenia

Niemcy praca na produkcji kanapek bez języka i doświadczenia Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 17 września 2014 00:37

Producent kanapek szuka osób do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej. Oferta z Berlina dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca stojąca przy taśmie
– dbanie o prawidłowy przebieg produkcji
– zgłaszanie o wszystkich błedach
– naprawianie drobnych usterek
– obsługiwanie maszyny pakującej
– kontrolowanie jakości produktów
– przygotowywanie kanapek według ustalonych norm
– drobne prace magazynowe

Wymagania:
– umiejętność pracowania w grupie
– posiadanie doświadczenia będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– posiadanie umiejętności porozumiewania się w języku niemieckim będzie mile widziane
– pracowitość, bezkonfliktowość, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność
– osoby bez problemów zdrowotnych

Oferujemy:
– zatrudnienie na okres próbny, po którym najlepsi pracownicy dostaną umowę o pracę.
– oferujemy miejsce zamieszkania w hotelu robotniczym
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych
– zapewniamy codzienne dojazdy do miejsca pracy
– możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pomocą strony: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-linii-produkcyjnej-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 265418926c37fc4

7 komentarzy na “Niemcy praca na produkcji kanapek bez języka i doświadczenia Berlin”

  1. Jestesmy zainteresowani(para) prosimy o kontakt tel 511459397

  2. Witam jest nas 3 poszukujemy pracy .
    Mozemy podjac sie od zaraz
    jestesmy dysponowani , i pełni sił do pracy.
    prosimyo kontakt

  3. WITAM JESTESMY PAROM KTORA MORZE PODJAC PRACE OD ZARAZ

  4. witam,
    jestem zainteresowany wasza oferta pracy posiadam doświadczenie na liniach produkcyjno-spożywczych, mozliwosc wyjazdu własnym środkiem trasportu, w razie zainteresowania moim zgłoszeniem prosze o kontakt na maila to podesle moje CV
    POZDRAWIAM

  5. Witam Jestem zaiteresowana wasza oferta od zaraz . Prosze o kontakt to podesle cv.

  6. Witam szukam pracy za granicą jestem zainteresowana waszą ofertą jestem osobą komunikatywną i szybko się uczę proszę o kontakt na E-mail

  7. Witamy z tej strony Dariusz i Aneta jesteśmy parą.Interesuje nas państwa aktualna oferta pracy .Znamy język niemiecki komunikatywnie .Jesteśmy sprytnie jak i zarówno angażujemy się w wykonywaną pracę interesuje nas wyjazd od zaraz .nr tel 782483658

Zostaw odpowiedź do para