€8,50 euro za godz. brutto

Niemcy praca produkcja kanapek Berlin 2015 bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 grudnia 2014 23:44

Dam pracę w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu kanapek. Oferta z Berlina na rok 2015 dla 5 osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie na 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto

Zadania:
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– dokładanie składników na taśmę
– pakowanie kanapek
– sprawdzanie jakości gotowych produktów
– zawijanie wrapów
– pakowanie i kodowanie produktów
– przygotowywanie zamówień do wysyłki

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku bądź wykształcenie gastronomiczne jest pożądane
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– wyjazd od zaraz
– przyjazne usposobienie
– chęć do pracy w grupie
– możliwość pracownia w różnych godzinach
– posiadanie własnego samochodu w Niemczech będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– wdrożenie w system firmy
– umowa podpisywana z agencją zatrudnienia
– miejsce zamieszkania w cenie ok. 220 euro/mc
– darmowe tłumaczenia dokumentów
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– pracę w międzynarodowym zespole
– zatrudnienie na 3 miesiące

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o wysłanie zgłoszeń na adres mailowy: trustMployee@gmail.com w tytule wpisując: produkcja kanapek Berlin.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kanapek-berlin-2015/

UWAGA: Ogłoszenie może  być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 4315491eeae83edc

3 komentarze na “Niemcy praca produkcja kanapek Berlin 2015 bez znajomości języka od zaraz”

  1. Pilnie poszukuje pracy od zaraz .Jestem rzetelna pilna .mój numer telefonu 608-734-729

  2. jestem zaintersowana praca jestem rzetelna osoba jezyk niemiecki komunikatywny proszę o kontakt 693079769

  3. Ewa Adamczyk na 8 stycznia 2015 @ 20:29

    Jestem zainteresowana z siostrą tą ofertą pracy mój tel.724639970