€7,60 euro/h brutto

Niemcy praca od zaraz na produkcji przy pakowaniu bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: bez zanjomości języka
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2014 23:12

Poszukujemy 4 osób do pracy w Niemczech przy pakowaniu owoców. Oferta od zaraz w Kolonii na produkcji bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie na okres 3,4 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 7,60 euro/h brutto
Numer referencyjny: DG/073/14

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie owoców. Zatrudniony będzie pakować owoce do pojemników plastikowych bądź skrzynek.

Wymagania:
– osoby zdrowa, bez nałogów
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– otwartość na ludzi
– możliwość wyjazdu za granicę na okres od 3 do 4 miesięcy
– język niemiecki w każdym stopniu mile wdziany

Oferujemy:
– umowę tymczasowa podpisaną z agencją pracy
– cotygodniowe wynagrodzenie wypłacane w terminie
– brak opłat za rekrutację
– pracę bez konieczności posiadania doświadczenia
– miejsce noclegowe w cenie 100-150 euro za miesiąc

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV (ze zdjęciem) w języku niemieckim na adres: dringende@europe.com w tytule proszę wpisać numer referencyjny.

Źródło:

ID ogłoszenia: 79953ea6232200b3

9 komentarzy na “Niemcy praca od zaraz na produkcji przy pakowaniu bez języka Kolonia”

  1. Witam mam 19 lat jestem z zamosc posiadam prawo jazdy kat B nie karany dyspozycyjny a przedewszystkim punktualny jestem osoba spokojna mam dobry kontakt z ludzmi a przedewszystkim chce pracowac pozdrawiam jakub czekam na odpowiedz to jest moj numer 790535392 prosze o pomyslne rozpatrzenie mojego ogloszenia z powazaniem Jakub.

  2. Chętnie podejme pracę, tel.602511195

  3. jestem zainteresowana ofertą, jestem pracowitą, uczciwą dziewczyną . Proszę o kontakt na e-mail tegi89@interia.pl

  4. Witam jestem zainteresowany praca tel kom 666 934 051

  5. Witam mam 18 lat i jestem chętny podjecia pracy. Jestem człowiekiem bez nałogów .
    515-680-783 prosze o kontakt telefniczny lub mailowy sylwekfcb10@wp.pl

  6. Witam podejme prace 724860288

  7. Wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani pracą od zaraz. Pracowici sumienni i przede wszystkim uczciwi. Prosimy o kontakt: 500-760-843

  8. witam znam język niemiecki i spełniam wszystkie wymagania mój numer tel 0048666513019

  9. Sylwia i Krzysztof na 21 sierpnia 2014 @ 09:24

    Witam.Jestesmy zainteresowani państwa ofertą pracy, jestesmy parą lat 26 i 22, posiadamy własny środek transportu, jez. niemiecki komunikatywny, posiadam uprawnienia na wózki widłowe, bez nałogów.

Zostaw odpowiedź do Robert