€13 euro

Niemcy praca monter instalacji sanitarnych w budownictwie zakwaterowanie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: komunikatywny niemiecki
  • Opublikowany: 16 września 2014 23:19

Firma z Niemiec poszukuje wykwalifikowanego Hydraulika – montera instalacji sanitarnych chętnego do podjęcia pracy w Niemczech na powyższym stanowisku.

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
• Montaż instalacji sanitarnej w obiektach mieszkalnych i przemysłowych

Wymagania:
• Udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku (minimum 5 lat)
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Własny samochód + prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• Wszelkie ubezpieczenia socjalne (zdrowotne, emerytalne itd.)
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• Możliwość uzyskania pomocy w innych sprawach organizacyjnych (Kindergeld, zwrot podatków, itd.)
• Stawka za godzinę 9 euro netto, a koszty za nocleg opłaca pracodawca
lub stawka za godzinę 13 euro netto, a koszty za nocleg przejmuje pracownik.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: office@findstaff.pl z dopiskiem „Monter Instalacji Niemcy”

ID ogłoszenia: 221541843a69d513

ilość wszystkich wyświetleń: 1836, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Niemcy praca monter instalacji sanitarnych w budownictwie zakwaterowanie”

  1. Witam jesteśmy zainteresowani wyjazdem w parze od zaraz jedno z nas posiada doświadczenie na produkcji w 6 zakładach drugie zaś umie język angielski i niemiecki prosimy o pilny kontakt 509637214,795676068 bulicz19@gmail.com

  2. Witam jestem zainteresowany waszym ogloszeniem z zawodu jestem monterem instalacji sanitarnych z doswiadczenien 7 letnim w zawodzie niestety na bankier z językiem lecz pracowalem juz na wyjazdach za granica proszę o kontakt tel pod numer 570-191-574 lub na e-mail michallo83@interia.eu

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.