€2,500.00

Niemcy praca jako kierowca krajowy kat. C+E- przewóz zwierząt, Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: komunikatywny niemiecki
  • Opublikowany: 12 stycznia 2018 04:17

Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla kierowców krajowych z prawem jazdy kat. C+E. Zatrudnienie w firmie z Bremen przy przewozie zwierząt.

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemiecką umowę o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, prężnie rozwijającej się firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierowca krajowy C+E- przewóz zwierząt, do 2500 Euro netto
Miejsce pracy: okolice Bremy
Opis stanowiska:
-transport trzody chlewnej w pojedynczej obsadzie z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa
-trasy krajowe
-praca od poniedziałku do piątku, codzienne powroty na bazę

Oferujemy:
-stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 10 euro netto /h
-niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne
-pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Wymagania:
-prawo jazdy kategorii C+E
-karta kierowcy
-niemieckie uprawnienia do przewozu zwierząt – możliwość wyrobienia takiego certyfikatu na miejscu nieodpłatnie,
-minimum roczne doświadczenie w transporcie na dużych zestawach z naczepą
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-chęć do pracy
-punktualność i dbałość o powierzone zadania
-możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: kontakt@eu-workers.eu wpisując nr referencyjny zwierzęta/Bremen

Nr tel.: +48 503 931 111
Nr tel.: +48 798 449 668

Dołącz do nas już dziś!

Od kandydatów nie pobieramy prowizji!

ID ogłoszenia: 1615a54c1c6f3695

ilość wszystkich wyświetleń: 153, dzisiaj: 2