€1,900.00

Niemcy praca jako Kierowca krajowy kat. C+E- chłodnia, okolice Bremy, 3-1

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Data rozpoczęcia pracy: styczeń
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: podstawowy niemiecki
  • Opublikowany: 30 grudnia 2017 03:34

Aktualne ogłoszenie do pracy w Niemczech jako kierowca kat. C+E w firmie transportowej z rejonu miasta Bremen. Zatrudnienie w systemie 3/1 przy przewozie towarów zestawem typu chłodnia.

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemiecką umowę o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, prężnie rozwijającej się firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca krajowy C+E- chłodnia, okolice Bremy, 3-1
Miejsce pracy: okolice Bremy
Opis stanowiska:
-transport towaru chłodnią do marketów Netto i Kaufland w pojedynczej obsadzie z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa
-trasy po Niemczech od poniedziałku do piątku
-system 3-1
-wolne weekendy

Oferujemy:
-stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i diet , 1900€ za 120h pracy +diety
-niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne
-zakwaterowanie 75€

Wymagania:
-prawo jazdy kategorii C+E
-karta kierowcy
-minimum roczne doświadczenie w transporcie na dużych zestawach z naczepą
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-chęć do pracy
-punktualność i dbałość o powierzone zadania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: kontakt@eu-workers.eu wpisując nr referencyjny chłodnia/Brema

Nr tel.: +48 503 931 111
Nr tel.: +48 798 449 668

Dołącz do nas już dziś!

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

ID ogłoszenia: 6785a4393a039bf5

ilość wszystkich wyświetleń: 20, dzisiaj: 1