€7,50 euro brutto/h

Niemcy praca fizyczna na magazynie dla par bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 mc
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2014 02:38

Poszukujemy pary na magazynie przy sortowaniu paczek a dalej załadunku i rozładunku. Niemcy praca od zaraz w Kolonii dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: 7,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca na magazynie dla par- małżeństw, znajomych..
  • Obowiązkiem będzie sortowanie paczek na taśmie oraz załadunek i rozładunek paczek na samochody dostawcze.
  • Pracownicy wykonują swoje zadania w dwójkach

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność przynajmniej na 3 miesiące
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • zdolność pracy w zespole
  • doskonała sprawność fizyczna
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • zdolność wypracowywania narzuconych planów dziennych
  • szybkie tempo pracy
  • zgłoszenia wyłącznie od par
  • elastyczność godzinowa, w tym możliwość pracy na noce

Oferta:

  • początkowo umowa z Agencją pracy, następnie przejście pod skrzydła bezpośredniego pracodawcy i możliwość negocjowania większej stawki godzinowej
  • zatrudnienie początkowo na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • zamieszkanie oddalone 2 km od zakładu pracy, koszt wynajmu pokrywa pracownik, miesięcznie jest to 150 euro
  • pracownik pokrywa koszty tłumaczenia dokumentów jest to jednorazowo 20-40 euro odciągane z pierwszej wypłaty- nie pobieramy żadnych pieniędzy przed wyjazdem do pracy

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesłanie zgłoszenia za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • teilzeit@null.net

źródło:

ID ogłoszenia: 76653d51bf2a7813

5 komentarzy na “Niemcy praca fizyczna na magazynie dla par bez znajomości języka Kolonia”

  1. Jacek Maciejewski na 1 sierpnia 2014 @ 11:55

    Witam. Jestem poważnie zainteresowany daną ofertą. Posiadam półroczne doświadczenie jako magazynier. Osobę chętną do wyjazdu od zaraz proszę o kontakt 725119293.

  2. Anna i Mateusz P na 6 sierpnia 2014 @ 22:10

    Jestesmy zainteresowani ta oferta i chętni do wyjazdu nawet zaraz Proszę o kontakt na meila

  3. Jesteśmy zainteresowani Waszą ofertą pracy,mamy doświadczenie pracy za granicą.Jesteśmy chętni od zaraz.Nasz numer kont.507 468 177
    Pozdrawiamy

  4. Sylwia i Krzysztof na 21 sierpnia 2014 @ 09:29

    Witam.Jestesmy zainteresowani państwa ofertą pracy, jestesmy parą lat 26 i 22, posiadamy własny środek transportu, jez. niemiecki komunikatywny, posiadam uprawnienia na wózki widłowe, bez nałogów.

  5. Leszek i Katarzyna na 27 sierpnia 2014 @ 20:05

    Chetnie podejmiemy sie tej pracy mamy 35 i 33 lata prosze o kontakt pod nr.telefonu 509572680

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.