€8 euro brutto za godzinę

Niemcy praca fizyczna bez języka przy wykładaniu towaru w sklepie Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Data rozpoczęcia pracy: 3.11.2014
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące
  • Opublikowany: 24 października 2014 02:04

Sklep drogeryjny z Monachium zatrudni pracowników fizycznych do sezonowej pracy w Niemczech przy wykładaniu towarów na półki. Oferta bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: rozpoczęcie pracy od 3 listopada

Zarobki: 8 euro brutto za godzinę

Miejsce pracy: Monachium

Obowiązki:

  • Osoba którą zatrudnimy będzie miała za zadanie wykładać na półki towar.
  • Obowiązkiem będzie odpowiednie układanie produktów, dbanie o jakość i kontrolowanie dat ważności.

Oczekiwania:

  • posiadanie prawo jazdy kat.B
  • gotowość do wyjazdu do Niemiec na 2 miesiące już od 3go listopada
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu
  • pracowitość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia zamieszkanie niedaleko miejsca pracy
  • dobre zarobki godzinowe
  • zatrudnienie na dwa miesiące

Aplikacja:
Osoby chętne prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • praca@iss-ad.de

źródło:

ID ogłoszenia: 40544a255849262