€1700 miesięcznie brutto

Niemcy praca dla par produkcja kanapek w Hamburgu od zaraz bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 września 2016 22:21

Od zaraz praca w Niemczech przy produkcji kanapek, panini i wrapów. Zatrudnienie dla par w fabryce z Hamburga bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Hamburg

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1700 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • praca na linii produkcyjnej polegająca na przygotowywaniu taśmowo kanapek, wrapów, precli i panini
  • obsługa maszyn produkcyjnych w tym krajalnicy oraz urządzenia do paczkowania i zgrzewania folii

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • dobra organizacja pracy i pracowitość
  • przyjazd do Niemiec własnym autem
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • dobrą pensję w wysokości 1700 euro miesięcznie oraz możliwą premię za efektywność
  • niedrogie posiłki w stołówce pracowniczej
  • zakwaterowanie w cenie 300 euro dla par i 200 dla jednej osoby
  • kursy języka niemieckiego w okazyjnej cenie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz cv, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres zuver@consultant.com z dopiskiem: „produkcja-wrapów09/2016”. W wiadomości prosimy umieścić zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 21457dfa8f4beb38

1 odpowiedź na “Niemcy praca dla par produkcja kanapek w Hamburgu od zaraz bez języka”

  1. Witam jestem zainteresowany tom pracom wraz z zonom uczciwi bez nałogow nie karani czysci zadbani potrawiacy dostosowac sie do kazdych warunkow gotowi do podjecia pracy od zaraz nr tel 536170820 pozdrawiam