€2490 brutto/mc

Niemcy praca dla par bez znajomości języka pakowanie przekąsek od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 marca 2023 19:02

Na linii produkcyjnej potrzebni od zaraz pakowacze do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie bez języka dla par przy pakowaniu przekąsek. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2490 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań powtarzalnych w spożywczej fabryce;
  • pakowanie solonych przekąsek przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • przejście badań w niemieckim sanepidzie w cenie 25 €;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby albo 450 € na mc od pary;
  • świadczenia socjalne;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie w załatwianiu spraw urzędowych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • darmową opiekę medyczną;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji i rozwoju.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 03/23 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 4263ff803614c68