€ok. 1200 euro/mc

Niemcy praca dla kobiet/opiekunka dziecięca bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 września 2014 00:06

Poszukiwane opiekunki dziecięce bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Kolonii dla kobiet z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem i wyżywieniem. Zatrudnienie u polskiej rodziny.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: ok. 1200 euro/mc
Numer referencyjny: opiekunka dziecięca w Kolonii bez znajomości języka niemieckiego

Zadania:
Jest to praca przy opiece nad dwójką dzieci. Do obowiązków opiekunki będzie należało:
– odprowadzanie dzieci do szkoły i przedszkola oraz ich odbieranie
– przygotowywanie posiłków
– dbanie o to, aby dzieci dotarły na zajęcia dodatkowe
– pomoc przy nauce

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– prawo jazdy na samochód osobowy
– wykształcenie pedagogiczne jest pożądane
– odpowiedzialność, zaradność, pomysłowość
– osoba dojrzała emocjonalnie, empatyczna
– umiejętność kreatywnego spędzaniu czasu
– dobre zdrowie, bez nałogów
– kandydatka nie może mieć problemów z prawem

Oferujemy:
– legalną pracę na niemieckich warunkach
– zatrudnienie w domu u polskiej rodziny
– darmowe zakwaterowanie w domu u rodziców dziecka
– pracownik ma zapewnione świadczeni socjalne
– zapewniamy dobre warunki pracownicze
– kontakt z miła kochającą się rodziną
– pomagamy w kwestiach formalnych

Aplikacja:

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: Beschaftigung@germanymail.com w tytule prosimy podać numer referencyjny: opiekunka dziecięca w Kolonii bez znajomości języka niemieckiego.

Źródło:

ID ogłoszenia: 547541456c286fa8

1 odpowiedź na “Niemcy praca dla kobiet/opiekunka dziecięca bez języka Kolonia”

  1. Niemcy praca dla kobiet/opiekunka dziecięca bez języka Kolonia ID ogłoszenia: 547541456c286fa8 na 22 września 2014 @ 10:08

    Witam,
    43lata, wyksztalcenie wyzsze, nauczyciel j.niem. z doswiadczeniem pracy z mlodzieza trudna w specjalnym osrodku oraz szkolach publicznych. Dodatkowo studia podyplom. z pedagogiki specjalnej, profilaktyki i terapii. Prawo jazdy kat.B. Gotowa od zaraz. Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.