€do uzgodnienia

Niemcy praca dla kierowcy kat.B-kuriera od zaraz Hamburg dostarczanie przesyłek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 21 marca 2014 13:24

Firma kurierska z Hamburga poszukuje pracownika na stanowisko kurier/kierowca kat.B. Niemcy praca od zaraz przy dostarczaniu przesyłek dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kurier

Miejsce pracy: Hamburg

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:

  • Pracownik będzie miał obowiązek przygotowywać i załadowywać paczki na magazynie.
  • Osoba zatrudniona otrzyma własny obszar do odbierania i dostarczania przesyłek.
  • Obowiązkiem będzie sprawne obsługiwanie klientów, dbanie o powierzone przesyłki.
  • Zadania wykonywane będą z użyciem skanera

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • własny samochód
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • sprawność fizyczna
  • brak problemów z kręgosłupem
  • dobra orientacja w terenie

Oferta:

  • Praca od zaraz
  • zatrudnienie początkowo na 2 miesięczny okres próbny, później możliwość przedłużenia umowy z Niemiecką firmą kurierską
  • umowa o pracę
  • telefon służbowy
  • zwrot kosztów przejazdów

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie CV oraz LM na:
ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 794532c09785e8fe

ilość wszystkich wyświetleń: 3604, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.