€1700 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz produkcja kosmetyków Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 maja 2016 00:02

Fabryka z Magdeburga od zaraz oferuje 6 wolnych stanowisk na produkcji kosmetyków, również dla osób bez znajomości języka. Praca w Niemczech dla Polaków. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie i legalną umowę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja pracy: Magdeburg, Niemcy.

Pensja: 1700 euro brutto.

Zadania na stanowisku:

  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • wypełnianie tubek balsamami, zelami, kremami itp.;
  • pakowanie gotowych kosmetyków do pudełek kartonowych;
  • paletowanie oraz owijanie palet folią;
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy.

Oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole;
  • doświadczenia w pracy na produkcji;
  • zaletą będzie posiadanie referencji;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego, jednak nie jest to konieczność;
  • punktualnego przychodzenia do pracy;
  • umiejętności przestrzegania zasad BHP oraz procedur produkcyjnych;
  • schludnego wyglądu i kultury osobistej.

Zapewniamy:

  • profesjonalne, tygodniowe, płatne szkolenie wstępne;
  • ubezpieczenie i składki;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • jasne i legalne warunki pracy;
  • możliwość rozwoju.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie aplikacji na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

W tytule prosimy wpisać: „Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków, Magdeburg”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/magdeburg-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 7135744c2f3780c5

5 komentarzy na “Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz produkcja kosmetyków Magdeburg”

  1. Kaminski Dawid na 27 maja 2016 @ 13:18

    Witam jestem gotow podjac prace prosze o kontakt +48881227947

    • witam.jest mozliwosc pracy w parze,chetnie podjal bym prace z zona.prosze o odpowiedz.dziekuje tel.795809826

  2. witam jestem gotów podjąc prace prosze o kontakt 536 926 981

  3. ANETA I ROMEK na 5 czerwca 2016 @ 10:55

    Witamy jesteśmy gotowi podjąć pracę na dłuższy czas prosimy o kontakt +48725536920 lub +48534039890

  4. Agnieszka Kazimierz na 24 czerwca 2016 @ 09:28

    Jesteśmy gotowi podjąć tą prace od zaraz 500835433