€7,5 euro za godz. neto

Niemcy praca bez znajomości języka na budowie dla malarza Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: bez znajomośc języka
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 01:52

Firma budowlana szuka od zaraz malarza do pracy w Niemczech przy wykończeniach. Ogłoszenie z Hannoveru w budownictwie bez znajomości języka niemieckiego z doświadczenia. Zatrudnienie na 2 miesiące.

Stanowisko: Malarz
Lokalizacja: Niemcy, Hannover
Wynagrodzenie: 7,5 euro za godz. netto
Start: od zaraz

Zadania:
– wyrównywanie ścian
– tynkowanie
– mieszanie farb i nakładanie ich na ściany, sufitów
– robienie wzroków według życzenia klientów
– tapetowanie
– prowadzenie prac porządkowych na miejscu

Wymagania:
– od kandydatów oczekujemy doświadczenia na powyższym stanowisku oraz wykształcenia kierunkowego
– umiejętność wykonywania drobnych prac murarskich
– dokładność, precyzja, skupienie uwagi
– motywacja do ciężkiej, fizycznej pracy
– posiadanie referencji
– dobre zdrowie
– bez nałogów
– możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:
– oferujemy umowę o pracę
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– w miesiącu wyrobienie dużej ilości godzin (około 180)
– legalną pracę od zaraz
– zatrudnienie na 2 miesiące
– darmowe miejsce zamieszkania
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych na adres mailowy: praca@forwork.eu z dopiskiem: Malarz Wewnętrzny- Niemcy, Hanower.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-239kh8/

ID ogłoszenia: 69654cebe6721231

4 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka na budowie dla malarza Hannover”

  1. Jestem zainteresowany mam 15 letnie doświadczenie w wykonywanej pracy 609642373

  2. technolog robót wykończeniowych-malowanie,kafelki,panele-wszelkie prace wykończeniowe.
    45 lat,nie palący bez nałogów,własne auto.Tel. 0048 607636466

  3. Jestem osobą odpowiedzialną z dużym doświadczeniem w wykonywaniu takiej pracy,ponieważ ok 30 lat prowadziłem własna firmę budowlaną.Pracę mógłbym rozpocząć od zaraz.Nie mam żadnych nałogów.Kilka razy brałem udział w delegacjach zagranicznych, język niemiecki na poziomie komunikatywnym.
    Jestem bardzo zainteresowany ta ofertą i proszę o kontakt pod nr tel.664669280

  4. przemyslaw stepczynski na 24 marca 2015 @ 11:29

    wkokonczenia wnetrz sufity podwieszane tynki malowania plytki wszystko czego dusza zapragnie i klient jestem w stanie zrobic duza fantazja w pracy dodawanie swoich pomyslow zdolnosc plastyczne moj telefon 695251588