€8,50 euro/h brutto

Niemcy praca bez języka przy pakowaniu czekoladek od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lipca 2014 00:56

Od zaraz szukamy pakowaczy do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej. Oferta z Dortmundu bez znajomości języka niemieckiego na produkcji przy pakowaniu pralinek.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Niemcy, Dortmund
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
Pakowanie czekoladek do opakowań według ustalonych zasad. Praca odbywać się będzie przy linii produkcyjnej w pozycji stojącej.

Wymagania:
– posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej w języku niemieckim
– przestrzeganie zasad BHP
– możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
– sprawne dłonie i dobry wzrok
– doświadczenie na danym stanowisku konieczne

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– wynagrodzenie wypłacane w terminie
– zatrudnienie za pośrednictwem agencji
– miejsce noclegowe w cenie ok. 150 euro/mc
– brak ukrytych kosztów
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów
– zatrudnienie na okres 3 miesięcy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania wysyłając CV na maila: zuver@consultant.com w tytule wpisując: pakowanie czekoladek Dortmund.

Źródło:

ID ogłoszenia: 85053c53553c8acd

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez języka przy pakowaniu czekoladek od zaraz Dortmund”

  1. jesteśmy zainteresowani tą pracą, mamy doświadczenie w pracy na taśmie i przy produkcjach. jesteśmy parą i chcielibyśmy wyjechać własnym samochodem zostawiamy swoje namiary z góry dziekujemy
    Łukasz +48531369000
    Sylwia +48797445132

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.