£9,25 brutto/h

Na magazynie z RTV od zaraz dam pracę w Anglii bez języka Brighton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Brighton
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do konca września 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 maja 2019 20:51
  • Wygasa: 1 dzień, 3 godzin

Bez znajomości języka poszukiwane osoby do pracy w Anglii na magazynie ze sprzętem RTV. Ogłoszenie aktualne od zaraz w Brighton UK z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Brighton.

Wynagrodzenie: 9,25 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie komisjonowanie sprzętu elektronicznego, np. telewizory i konsole, przy użyciu ręcznego skanera oraz ręcznego wózka paletowego ze wspomaganiem elektrycznym. Zamówienia zbierane są na potrzeby sklepów detalicznych.

Wymagania:

  • dostępność na 4 miesiące lub dłużej;
  • mile widziane będą osoby, które posiadają doświadczenia oraz znają język;
  • brak konfliktów z prawem;
  • bez nałogów;
  • szybkie tempo pracy;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 50 GBP na tydzień;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy;
  • po zakończeniu kontraktu dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy bezterminowo.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

greatjobs@fastmail.co.uk z tytułem „RTV Brighton 06.2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-na-magazynie-z-rtv-bez-znajomosci-jezyka-brighton-uk-2019/

ID ogłoszenia: 9565cd9a75590712

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.