SEK100 SEK/h

Murarz-Tynkarz praca w Szwecji na budowie od zaraz Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: nie wymagane
  • Opublikowany: 22 października 2015 23:36

Firma budowlana ze Sztokholmu zatrudni murarzy-tynkarzy do pracy w Szwecji na budowie domów jednorodzinnych. Zatrudnienie od zaraz możliwe dla kandydatów z doświadczeniem.

Murarz – Tynkarz

Miejsce pracy: Stockholm, Szwecja

Obowiązki:

Prace przy budowie domków jednorodzinnych,
Układanie bloczków fundamentowe, pustaków ściennych, stropowych, wentylacyjnych oraz kształtki,
Tynkowanie.

Wymagania:

Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracach murarskich i przy tynkowaniu,
Znajomość technologii keramzytu.
Własna działalność gospodarcza lub gotowość jej otworzenia,
Mile widziane doświadczenie pracy na terenie Skandynawii,
Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego,
Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Min. 6 miesięczny kontrakt na terenie Szwecji, z możliwością przedłużenia współpracy,
50 godz. pracy tygodniowo,
Zakwaterowanie i transport lokalny opłacone przez firmę,
Pierwszy przelot do Szwecji opłacony przez firmę,
Stawka w wysokości : 100 SEK/H netto,
Dodatkowe ubezpiecznie OC oraz podróży zagranicznych opłacone przez firmę,
Wyżywienie – we własnym zakresie,
Rozpoczęcie pracy: w przeciągu 2 tygodni.

ID ogłoszenia: 1685628f519b51b2

ilość wszystkich wyświetleń: 1251, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Murarz-Tynkarz praca w Szwecji na budowie od zaraz Sztokholm”

  1. adam wasak brygada 4osobowa na 30 października 2015 @ 22:01

    witam mam 4osobowa brygade do pracy od zaraz , doswiadczenie dlugoletnie, zadna praca nam nie straszna na ta chwile przebywamy w wilkiej brytanii a dokladnie Bedford , prosze o kontakt na adres email badz telefoniczny +447752659472,

  2. Witam posiadam duże doświadczenie w pracach budowlanych,budowy od podstaw oraz znajomość rysunku.Prosze o kontakt nr tel.+48669846412