SEK23000 SEK

Murarz – Szwecja praca w budownictwie, Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Data rozpoczęcia pracy: 09.10.16
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 m-cy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: niewymagana
  • Opublikowany: 4 października 2016 15:11

Aktualne ogłoszenie dla murarzy gotowych do podjęcia legalnej pracy w Szwecji na budowie w Sztokholmie. Zatrudnienie w budownictwie mieszkaniowym dla kandydatów z doświadczeniem.

Grupa Kowalski na potrzeby projektów realizowanych na terenie Szwecji poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Murarz – Tynkarz
Miejsce pracy: Stockholm, Szwecja
Obowiązki:
• Prace przy budowie domków jednorodzinnych,
• Układanie cegieł, bloczków fundamentowych, pustaków ściennych, stropowych, wentylacyjnych oraz kształtek,
• Tynkowanie.
Wymagania:
• Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracach murarskich i tynkarskich,
• Własna działalność gospodarcza lub gotowość jej otworzenia,
• Mile widziane doświadczenie pracy na terenie Skandynawii,
• Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego,
• Mile widziane prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
• Min. 6 miesięczny kontrakt na terenie Szwecji, z możliwością przedłużenia współpracy,
• 50 godz. pracy tygodniowo,
• Zakwaterowanie i transport lokalny opłacone przez firmę,
• Pierwszy przelot do Szwecji opłacony przez firmę,
• Stawka w wysokości : 110 SEK/H netto,
• Wyżywienie – we własnym zakresie,
• Rozpoczęcie pracy: od zaraz.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres email: biuro@kowalski-consulting.pl
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

ID ogłoszenia: 48457ed2f96105d4

ilość wszystkich wyświetleń: 1805, dzisiaj: 1