$do uzgodnienia

Murarz do pracy we Francji na budowie 2016

  • Kraj: Francja
  • Miasto: Francja
  • Opublikowany: 26 lutego 2016 01:13

Agencja zatrudnienia rekrutuje murarzy do pracy we Francji na budowie w regionie Langwedocja-Roussillon. Oferta dla osób z kwalifikacjami, jak również znajomością języka francuskiego.

Firma Jobs Plus, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, francuskiej firmy budowlanej specjalizującej się od kilkunastu lat w murarskich oraz wykończeniach, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

MURARZ
Miejsce pracy: Francja, region Langwedocja-Roussillon,
(„MURARZ/FR/16”)

Zakres obowiązków:
– Szeroki zakres prac murarskich
– Wykonywanie ścian zewnętrznych, wewnętrznych nośnych oraz działowych o niskiej zabudowie mieszkalnej oraz budynkach wielokondygnacyjnych
– Tynkowanie
– Prace wykończeniowe: płytki, sufity podwieszane

Wymagania:
– Wysokie kwalifikacje murarskie
– Znajomość języka francuskiego
– 5 lat doświadczenia w pracy jako murarz
– Zaangażowanie w wykonywane czynności
– Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
– Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
– Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu
– Samochód oddany do dyspozycji pracowników

Ilość wakatów: 1
Termin rozpoczęcia pracy: 11.01.2016

Zainteresowała Cię nasza propozycja? POZWÓL NAM POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ I OPOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE – PRZEŚLIJ CV POPRZEZ FORMULARZ:

Opiekunem projektu jest Dobromir Deczkowski, nasz Recruitment & Customer Service Consultant
Z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, tel. 503491434, mail: zagranica@jobsplus.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350

ID ogłoszenia: 8256cc73bd9fe5f

ilość wszystkich wyświetleń: 526, dzisiaj: 2