$do uzgodnienia

Monter płyt karton-gips – dam pracę w Holandii na budowie, Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Nijmegen
  • Data rozpoczęcia pracy: 06-03-2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nieokreslony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: niemiecki lub angielski
  • Opublikowany: 6 marca 2017 06:43

Firma z Nijmegen poszukuje od zaraz budowlańców do pracy w Holandii. Zatrudnienie 2017 przy wykończeniach – montażu płyt karton-gips, szpachlowaniu itp.

Główne obowiązki:

– Stawianie konstrukcji aluminiowych
– montowanie płyt kartonowo – gipsowych
– montaż sufitów podwieszanych
– Dbanie o wytrzymałość i jakość konstrukcji

Wymagania:

– minimum 5 lat doświadczenia, mile widziane doświadczenie zdobyte w Holandii
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
– własny samochód na wyjazd (jeden na ekipę)
– gotowość do wyjazdu od zaraz
– wlasne narzedzia

Oferujemy:
– umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
– ubezpieczenie zdrowotne
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Wszystkie zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail joanna@worxx.nl lub o kontakt drogą telefoniczną, pod numer: 0031 485 350 380

ID ogłoszenia: 46958b9479832135

ilość wszystkich wyświetleń: 482, dzisiaj: 2

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Worxx Bouw
  • Zarejestrowany od: 22 lutego 2017

Inne przedmioty dodane przez Worxx Bouw

Ostatnie przedmioty dodane przez Worxx Bouw »