€1,470.00

Malarz – praca w Niemczech na budowie, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2015 09:02

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla Polaków na budowie na stanowisku malarza w Stuttgarcie. Zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy za granicą.

MALARZ / TAPECIARZ– PRACA W NIEMCZECH

Grupa Euro Kadra FS SP z o.o. (nr certyfikatu 8252) to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, których głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku MALARZ na terenie Niemiec.

Miejsce pracy: Stuttgart

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– wykształcenie zawodowe w kierunku malarz/ tapeciarz mile widziane,
– podstawowa znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy,
– zdolności manualne,
– gotowość podjęcia pracy za granicą na dłuższy okres,
– umiejętność szybkiego uczenia się,
– odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków.

Obowiązki:
– prace malarskie wewnątrz i na zewnątrz budynków,
– przygotowywanie powierzchni do malowania,
– ocieplanie budynków,
– montaż suchej zabudowy, płyt k-g,
– renowacja, bieżąca konserwacja,
– malowanie fasad,

Oferujemy:
– zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową w niemieckiej firmie,
– stawkę miesięczną podstawową1470 € netto, przy 37,4 h przepracowanych tygodniowo,
– bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
– pracę od poniedziałku do piątku,
– możliwość nadgodzin,
– pomoc w załatwieniu wszystkich formalności.
– możliwość zjazdów do Polski,
– respektowane prawo do urlopu.

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: trojmiasto@eurokadra.com.pl . W tytule maila, prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują -MALARZ/TAPECIARZ. Prosimy o dołączenie do swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź zm.)”.

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 267563c8861ad681

ilość wszystkich wyświetleń: 981, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: eurokadra1
  • Zarejestrowany od: 5 listopada 2015

Inne przedmioty dodane przez eurokadra1

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez eurokadra1 »