€Atrakcyjne

Legalna praca w Belgii dla kierowców kat. C+E i C od zaraz z językiem angielskim

  • Kraj: Belgia
  • Miasto: Belgia
  • Data rozpoczęcia pracy: ASAP
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Długoterminowe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: Angielski
  • Opublikowany: 12 stycznia 2018 04:13

Aktualne ogłoszenie do pracy w Belgii od zaraz dla kierowców kat. C lub C+E. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego na terenie krajów Beneluksu.

Miejsce pracy: Belgia
Obowiązki:
• Dostarczanie towarów na terenie Beneluksu
• Rozładunek towarów – Ładunek zazwyczaj nie należy do obowiązków kierowcy
• Podpinanie i odłączanie gotowych kontenerów
• Używanie transpalet elektrycznych

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. C lub CE + aktualny kod 95
• Ważna karta kierowcy
• Doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
• Zeświadczenie o niekaralności
• Mile widziane własne auto do dyspozycji

Oferujemy:
• Atracyjne wynagrodzenie
• Nadgodziny i Premie
• Pomoc w zakwaterowaniu
• Praca w wymiarze 50-60 godzin tygodniowo
• Stałe zatrudnienie w trybie zmianowym

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320

ID ogłoszenia: 8045a4e38c1c0f31

ilość wszystkich wyświetleń: 79, dzisiaj: 1