£8-12 za godzinę brutto

Leeds sezonowa praca w Anglii od zaraz bez języka zbiory truskawek i malin 2016

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Leeds
  • Opublikowany: 27 marca 2016 22:09

Gospodarstwo w Leeds zatrudni od zaraz osoby do zbiorów malin i truskawek a także innych zadań fizycznych. Oferta sezonowej pracy w Anglii dla Polaków, z bardzo dobrym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy – zbieracz owoców.

Lokalizacja: Leeds, UK.

Zarobki: 8 – 12 funtów za godzinę brutto.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • budowa tuneli foliowych;
  • nawadnianie, przerywanie;
  • od początku kwietnia zbiory truskawek i malin;
  • pracownik wypracowuje tygodniowo od 50 do 72 godzin.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • duża sprawność fizyczna;
  • umiejętność wykonywania prac gospodarskich związanych z uprawą lub chęć ich nauki;
  • możliwość wyjechania do pracy od zaraz;
  • posiadanie akcesoriów i ubrań na zmienne warunki pogodowe;
  • motywacja do skutecznej pracy;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową;
  • pomoc w załatwieniu formalności;
  • wsparcie w szukaniu zakwaterowania;
  • wysokie wynagrodzenie.

Aplikacje:
Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń pod adres e-mail:

joannawright.pickyourown@­gmail.com

Źródło:http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-od-zaraz-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-i-malin-w-leeds/

ID ogłoszenia: 22456f049c64240b

11 komentarzy na “Leeds sezonowa praca w Anglii od zaraz bez języka zbiory truskawek i malin 2016”

  1. Szanowni Państwo,
    chciałabym zaaplikować grupowe CV, lecz podany mail ” joannawright.pickyourown@gmail.com nie jest poprawny, proszę o kontakt mailowy ze mną.

    Z poważaniem

  2. Witam jestem zainteresowana oferta pracy moj tel.503126530

  3. Jestem zainteresowana praca . Mój numer kontaktowy 608 554 796

  4. Witam razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy .nr kontaktowy 889133364

  5. Witam jestem zainteresowana praca przy zbiorach kontakt pod num tel 07548430746

  6. 3 chętne osoby od zaraz z dużym doświadczeniem (9 lat na farmie malinowej i truskawkowej w Szkocji prosza o kontakt 735585172

  7. Anna i Ilona na 1 kwietnia 2016 @ 12:09

    Witam. Z koleżanką jesteśmy zainteresowane ta ofertą. Prosimy o kontakt na e-mail ania.delfinek@interia.pl

  8. Jestem zainteresowany mój numer telefonu 07935441239

  9. Witam. Prosze o kontakt 07927947732

  10. Jestem zainteresowana tą ofertą.
    Proszę o kontakt tel. 514552402 lub e-mail – ewelina.wysk@wp.pl
    Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Dawid