SEK80 sek/h

Kucharz – dam pracę w Szwecji, Gotland 2017 (język angielski)

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Gotland
  • Data rozpoczęcia pracy: 25 maja
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca od 25 maja do końca września (z możliwością przedłużenia kontraktu)
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: angielski
  • Opublikowany: 17 maja 2017 05:00

Aktualna propozycja pracy w Szwecji jako kucharz w rejonie Gotland. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego przy przegotowywaniu dań a’la carte.

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów ze Szwecji, właściciela restauracji a la card w okolicy Gotland poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

KUCHARZ

Miejsce pracy: Szwecja, Gotland

Obowiązki:

– przygotowywanie dań a la card, zgodnie z określonymi standardami

– przestrzeganie regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

– min. 3-letnie doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

– wykształcenie gastronomiczne

– dobra znajomość języka angielskiego

– aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna

– motywacja do pracy

Oferujemy:

– zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat (ok. 200 h)

– wynagrodzenie: 80 sek/ h netto

– praca od 25 maja do końca września (z możliwością przedłużenia kontraktu)

– bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie odpłatne

– stały kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (mile widziane w języku angielskim) na adres:

agnieszka@perfectjob.com.pl

w tytule wpisując: Kucharz – Szwecja/ Gotland

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

ID ogłoszenia: 203591972c37fecd

ilość wszystkich wyświetleń: 202, dzisiaj: 1