€do uzgodnienia

Kontroler Jakości – oferta pracy w Niemczech na produkcji 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: różne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 6 m-cy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: niemiecki
  • Opublikowany: 6 stycznia 2016 21:33

Firma z branży przemysłu samochodowego poszukuje pracowników – kontrolerów jakości do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji komponentów. Pracodawca oczekuje minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego.

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych, dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu kontroli, selekcji i naprawy komponentów oraz usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.
Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na: www.aasystems.pl

Kontroler Jakości
OPIS STANOWISKA:
– selekcja, naprawa lub sortowanie komponentów zgodnie z przekazaną instrukcją,
– przepakowanie i oznaczanie komponentów,
– raportowanie wyników kontroli.
WYMAGANIA:
– gotowość do wyjazdu do pracy do Niemiec na co najmniej pół roku (preferowane osoby zainteresowane współpracą długoterminową),
– język niemiecki w stopniu komunikatywnym (min. dobry podstawowy),
– prawo jazdy kat. B + własny samochód będzie dodatkowym atutem,
– mile widziane osoby z doświadczeniem w kontroli jakości i/lub produkcji.
OFERTA
– dla osób z komunikatywnym/dobrym podstawowym niemieckim oferujemy polską umowę zlecenie: na okres 1 m-ca (okres próbny), 10 m-cy, 14 m-cy
– dla osób z bardzo dobrym niemiecki – umowa niemiecka na indywidulanych warunkach zatrudnienia
– dodatek 50 € – 210 zł netto na pokrycie kosztów związanych z przemieszczaniem się pomiędzy miejscem wykonywania zlecenia a zakwaterowaniem
-zapewniamy zakwaterowanie w hotelach, pensjonatach, wynajętych mieszkaniach z dostępem do kuchni w pokojach 2 osobowych.
– zwracamy koszty dojazdu na projekt (bus, pociąg) oraz dla osób poruszających się własnym samochodem za każdy 1 km. – 0,40 groszy,
– nasi KJ mogą zjeżdżać do PL jak często potrzebują na koszt własny (4-5 osób autem). Natomiast firma pokrywa koszty przejazdu do PL 3 razy w roku na święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc oraz urlop letni.

ID ogłoszenia: 417568a5a270e296

ilość wszystkich wyświetleń: 1495, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AAS
  • Zarejestrowany od: 17 grudnia 2015

Inne przedmioty dodane przez AAS

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez AAS »