PLNdo uzgodnienia

Inspektor ds BHP ogłoszenie pracy w Szwecji 2019 – Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Data rozpoczęcia pracy: marzec - kwiecień
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: angielski, mile widziany szwedzki
  • Opublikowany: 19 grudnia 2018 22:43

Ogłoszenie dotyczące możliwości podjęcia pracy w Szwecji na stanowisku inspektora do spraw BHP w firmie ze Sztokholmu.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną działającą na rynku polskim oraz zagranicznym. Realizujemy w chwili obecnej kilkanaście inwestycji budowlanych i mamy apetyt na więcej.
W związku z rozpoczęciem nowych inwestycji budowlanych na terenie Szwecji poszukujemy kolejnej osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Inspektor BHP

który we współpracy z Zarządem będzie współtworzył i wdrażał politykę personalna w zakresie BHP oraz aktywnie kreował kulturę organizacyjną firmy.

Poszukujemy osoby mieszkającej w Szwecji, która będzie przeprowadzać okresowe inspekcje na budowie zgodnie z zapotrzebowaniem firmy.

Opis stanowiska:
• Realizacja zadań i procedur wynikających z przepisów BHP
• Prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami, udział w tworzeniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji z zakresu BHP
• Kontrola warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP w firmie
• Przeprowadzanie postępowania powypadkowego oraz nadzór nad dokumentacją z zakresu BHP
• Przeprowadzanie analiz i udział w ocenie ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja
• Prowadzenie szkoleń dla pracowników i podwykonawców z zakresu BHP
• Prowadzenie audytów wewnętrznych z zakresu BHP
• Współpraca z powiązanymi instytucjami zewnętrznymi
• Zapewnienie wsparcia merytorycznego dla całej organizacji

Nasze oczekiwania:
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie budowlanej
• Nastawienie na realizację celów
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Uprawnienia w zakresie BHP
• Znajomość przepisów BHP i umiejętność stosowania ich w praktyce
• Znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska i prawa pracy
• biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z partnerami zagranicznymi; chętnie znajomość jęz. szwedzkiego.
• dobra organizacja pracy własnej oraz dotrzymywanie terminów
• komunikatywność, asertywność, samodzielność, spostrzegawczość i odpowiedzialność

Oferujemy:
• interesujące warunki finansowe
• możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia pod okiem zagranicznych konsultantów
• możliwość rozwoju w firmie działającej na rynkach zagranicznych
• przyjazną atmosferę w zaangażowanym zespole

Termin rozpoczęcia współpracy: marzec / kwiecień
Miejsce pracy: budowy na terenie Szwecji (Sztokholm, Eskilstuna )
Tryb pracy: wizyty na budowie 1 raz w tygodniu (kwiecień -czerwiec), w późniejszym okresie 1 raz na 2 tygodnie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj bądź bezpośrednio na adres email: rekrutacja@snstrukton.com

ID ogłoszenia: 5765c10cf6d7ae2a

ilość wszystkich wyświetleń: 27, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: SN Strukton
  • Zarejestrowany od: 29 kwietnia 2016

Inne przedmioty dodane przez SN Strukton

Ostatnie przedmioty dodane przez SN Strukton »