€stawki wiekowe

Holandia praca w Zwaagdijk przy pakowaniu warzyw od zaraz bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zwaagdijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 tygodnie
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 grudnia 2014 00:43

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie w Zwaagdijk od zaraz przy pakowaniu warzyw i owoców. Oferta aktualna na 4 tygodnie.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Zwaagdijk
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
– stanie przy taśmie i zajmowanie się sortowaniem warzyw
– pakowanie produktów spożywczych
– kontrolowanie jakości towaru
– ważenie warzyw i owoców oraz ich etykietowanie

Wymagania:
– kandydaci nie posiadający szkodliwych nałogów
– chęć do pracy w niższych temperaturach wynoszących ok. 4 stopni Celsjusza
– szybkość przyswajania nowej wiedzy
– gotowość do wyjazdu za granicę od zaraz
– posiadanie dobrego zdrowia
– możliwość pozostania w kraju zatrudnienia w okresie świątecznym
– kandydaci posiadający doświadczenie produkcyjne będą mile widziani
– komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– pracę na 3 zmiany
– legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
– wynagrodzenie zależne od wieku wynoszące od 6 do 9,09 euro/h brutto
– pracownik pracujący w dni świąteczne otrzymuje 150% stawki brutto
– podpisanie umowy na 4 tygodnie
– dla chętnych możliwość podjęcia dłuższej współpracy
– w ciągu dnia zapewniamy 8 godzin pracy
– oferujemy ulgi podatkowe
– zakwaterowanie płatne dodatkowo 86,45 euro za każdy tydzień
– ubezpieczenie w cenie 18,90 euro za 24h

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: Holandia@eurowork.net.pl

W nagłówku należy wpisać: pracownik produkcji (warzywa-owoce; oferta świąteczna).

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/pakowanie-warzyw-praca-holandia-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-zwaagdijk/

ID ogłoszenia: 648549745862ee6c

9 komentarzy na “Holandia praca w Zwaagdijk przy pakowaniu warzyw od zaraz bez języka”

  1. slawomir zembrzuski na 22 grudnia 2014 @ 11:43

    jestem zainteresowany

    • Witam.moje dotychczasowe doświadczenie nauczyło mnie uczciwości , sumienności,pracowitości,odpowiedzialności, szybko klimatyzuję się w otoczeniu.
      Jestem pracowity, sumienny, dyspozycyjny,punktualny,zaangażowany w powierzone zadanie.
      Jestem zainteresowany ofertą pracy, proszę o kontakt tel.690029597 lub email :januszuscinski@interia.pl

      Serdecznie pozdrawiam
      Janusz Uściński

  2. Mariusz Kapejewski na 22 grudnia 2014 @ 17:12

    Jestem zainteresowany tą prac.

  3. jestem zainteresowany ta oferta prosze o kontakt 0647415189 tel

  4. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, powiadam doświadczenie w tego typu pracach. Proszę o kontakt. Mój nr tel+4915215809143

  5. Witam szukam pracy w Holandii albo w Niemczech

  6. Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy, posiadam doświadczenie w tego typu pracy. Posiadam również IBSN oraz znajomość języka niderlandzkiego w stopniu podstawowym. Mój nr +48 503526610

  7. albercik85 na 3 stycznia 2015 @ 12:25

    W odpowiedzi na państwa ogłoszenie zgłaszam swoja kandydature prosze o maila lub kontakt +48-533-833-216

  8. J.estem zainteresowana pracą

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.