€do ustalenia

Holandia praca w Venlo pakowanie warzyw bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2015 22:05

Poszukujemy od zaraz kobiet bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Ogłoszenie z Venlo przy pakowaniu warzyw i owoców. Oferta aktualna na 2 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie się zajmować pakowaniem owoców i warzyw na linii produkcyjnej w zakładzie przetwórstwa.

Wymagania:
– szybkie wykonywanie zadań
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
– oczekujemy u pracowników sprawności manualnej
– możliwość pozostania w Holandii na 2 miesiące
– mile widziane są kobiety
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– dla osób niekaranych z zaświadczeniem do wglądu

Oferujemy:
– dobre stawki godzinowe
– oferujemy możliwość pracy po godzinach
– miejsce do zamieszkania
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– transport wewnętrzny
– dobre warunki pracownicze
– zdobycie nowego doświadczenia
– zatrudnienie w międzynarodowej firmie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych na maila: info@europeforyou.pl z dopiskiem: ”pracownik do pakowania”.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-warzyw-venlo/

ID ogłoszenia: 826553d2bda67225

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.