€10,43 euro/h brutto

Holandia praca przy pakowaniu – operator maszyn od zaraz Ridderkerk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Ridderkerk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 września 2014 00:13

Producent produktów spożywczych szuka osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Ridderkerk przy pakowaniu warzyw i owoców.

Stanowisko: do pakowania
Lokalizacja: Holandia, Ridderkerk
Wynagrodzenie: 10,43 euro/h brutto

Zadania:
– współpraca wewnątrz firmy polegająca na składaniu zamówień zgodnie z harmonogramem
– obsługiwanie maszyn pakujących (po przeszkoleniu)
– uzupełnianie folii w maszynach
– zajmowanie się prawidłowym ustawieniem formy i rodzajem pakowania
– przeprowadzanie wstępnych testów aby sprawdzić prawidłowe działanie sprzętu
– zgłaszanie o nieprawidłowościach
– naprawianie drobnych usterek
– prowadzenie porządku w miejscu pracy po zakończonej zmianie

Wymagania:
– umiejętność prawidłowego wykonywania zadań zgodnie z zasadami HACCP
– chęć wyjazdu do Holandii na dłudzy okres
– umiejętność szybkiego uczenia się
– znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
– posiadanie doświadczenia przy pakowaniu będzie dodatkowym atutem
– osoba odpowiedzialna, zaangażowana, sumiennie wykonująca powierzone zadania

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– 36 godzinny tydzień pracy
– możliwość podjęcia dodatkowych godzin
– pracownikom przysługuje ulga podatkowa
– oferujemy miejsce zamieszkania w cenie 86,45 euro za tydzień
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie

Aplikacja:

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: Holandia@eurowork.net.pl w tytule proszę wpisać: Operator maszyny pakującej.

Źródło:

ID ogłoszenia: 89541440845759d

5 komentarzy na “Holandia praca przy pakowaniu – operator maszyn od zaraz Ridderkerk”

  1. Witam Mam na imię Mariusz
    jestem zainteresowany każdą pracą za granicą bez znajomości języka.
    Jestem osobą uczciwą, ciężka praca nie jest dla mnie przeszkodą,na 3 zmiany jestem przyzwyczajony pracowałem 8 lat.
    Jestem dyspozycyjny i gotowy na wyjazd od zaraz chętnie na stałe jeśli jest to możliwe…

    tel 533799800
    e-mail 533799800m@gmail.com

    z poważaniem Mariusz

  2. Witam jesteśmy zainteresowani wyjazdem w parze od zaraz jedno z nas posiada doświadczenie na produkcji w 6 zakładach drugie zaś umie język angielski i niemiecki prosimy o pilny kontakt 509637214,795676068 bulicz19@gmail.com

  3. jestem zainteresowany ofertą
    nr tel 884635387

  4. Witam szukam pracy za granicą jestem gotowa do wyjazdu od zaraz proszę o kontakt na E-mail

  5. Witam,jestem zainteresowany tą ofertą pracy i gotowy do wyjazdu od zaraz
    nr.tel.666 603 443

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.