€9,28 Euro/godz.

Holandia praca od zaraz w Leiden bez języka magazyn odzieżowy znanej firmy

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Leiden
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące
  • Znajomość języków: bez języka niderlandzkiego
  • Opublikowany: 14 grudnia 2015 10:03

Ogłoszenie pracy w Holandii w mieście Leiden od zaraz, bez znajomości języka. Zatrudnienie na magazynie w znanej firmie odzieżowej. Zapewniamy zakwaterowanie na czas umowy a także dojazdy do zakładu.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Holandia, Leiden.

Wynagrodzenie: 9,28 Euro/h (4000 – 6000zł miesięcznie).

Czas trwania: minimum trzy miesiące.

Opis stanowiska:

  • bieżące prace magazynowe;
  • pakowanie odzieży;
  • przygotowanie do dalszej wysyłki;
  • transport towaru w magazynie;
  • kompletowanie zamówień;
  • załadunek i rozładunek towaru.

Oczekujemy:

  • zdolności szybkiej nauki;
  • sprawności fizycznej;
  • doświadczenie mile widziane;
  • podstawy języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat.B;
  • mile widziane osoby posiadające numer BSN
  • gotowość do wyjazdu na minimum 3 miesiące.

Oferujemy:

  • niezbędne przeszkolenia;
  • pomoc w tymczasowej przeprowadzce do Holandii;
  • wsparcie polskich rezydentów;
  • zakwaterowanie na czas pracy;
  • dojazdy do pracy;
  • stabilne zatrudnienie dla znanej marki odzieży;
  • ubezpieczenie;
  • przyjaźnie nastawiony zespół współpracowników.

Jak aplikować?

Swoje zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz rekrutacyjny znajdujący się na stronie http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-leiden,oferta,4274232

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-w-leiden-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-odzieza/

ID ogłoszenia: 343566e7f2dd0b00

2 komentarze na “Holandia praca od zaraz w Leiden bez języka magazyn odzieżowy znanej firmy”

  1. brzozowski marcin na 10 stycznia 2016 @ 17:03

    Jestem zainteresowany ofertą pracy,posiadam prawo jazdy i auto(miniwan)poproszę o kontakt 881407013

  2. Dzień Dobry. zainteresowała mnie pańska oferta i jestem chętny do pracy od zaraz. mam doswiadczenie pracy za granicą tylko niestety brak prawa jazdy. w razie szczegółowych informacji proszę o kontakt pod numerem 519167407