€do uzgodnienia

Holandia praca od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez języka Emmeloord

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Emmeloord
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: wymagana znajomość języka angielskiego
  • Opublikowany: 10 grudnia 2016 03:24

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na stanowisku pakowacza. Oferta z Emmeloord dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego od kandydatów.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków
Termin: od zaraz
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Miasto: Emmeloord, Holandia

Opis stanowiska pracy:

  • praca wymagająca dużej sprawności manualnej, polega na pakowaniu kosmetyków

Oczekiwania:

  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • zręczność, energiczność
  • kreatywność, samodzielność, pracowitość
  • wysoka motywacja
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • możliwość pozostania w Holandii na okres świąt oraz nowego roku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej
  • pomoc koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • transport do Holandii
  • zapewnione zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • wysokie wynagrodzenie
  • legalną umowę o pracę

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania aplikacji mailowo. Zgłoszenie należy przesłać na adres:

  • info@workcentre.com.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 792584a8b95490c4