€do ustalenia

Holandia praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu czekolady bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 01:36

Aktualnie poszukujemy 15 osób bez znajomości języka holenderskiego na produkcję czekolady. Praca w Holandii od zaraz przy pakowaniu. Zatrudnienie na pełny etat. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Stanie przy linii produkcyjnej i zajmowanie się pakowaniem słodyczy.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– możliwość wyjazdu do Holandii od zaraz

Oferujemy:
– zapewniamy bezpłatny dowóz do miejsca pracy
– zakwaterowanie
– na miejscu pomoc polskich opiekunów
– dobre warunki pracownicze
– wdrożenie w system firmy

Aplikacja:
Do aplikowania zapraszamy poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pakowanie-slodyczy-z-j-angielskim/holandia/10681192

ID ogłoszenia: 91853f131819b404

8 komentarzy na “Holandia praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu czekolady bez języka”

  1. ADRIAN OLIVIA na 18 sierpnia 2014 @ 11:40

    > Witam , wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.Jestsmy miła i sympatyczna parą , posiadamy etyke zawodową jak i wysoką kulture osobitą,szybko sie uczymy i potrafimy dostosować do otoczenia.Prace moglibyśmy podjąc od zaraz.Posiadamy doświadczenie w Niemczech na Produkcji w Firmie „STORCK” jako pakowacz i magazynier,oraz w wielu innych pracach wykonywanych na terenie Niemiec.Znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu umozliwiającym komunikacje bedzie dodatkowym atutem oraz to , iż oby dwoje posiadamy uprawinienia do kierowania wózkiem widłowym, oraz własny samochod osobowy i prawa jazdy kat.b.Bardzo zależy nam na pracy , wiec liczymy na pozytywne rozpatrzenie.
    > Z Góry dziekujemy i Pozdrawiamy

    Adrian i Oliwia

    570-355-570 , 725-149-862

  2. chce wyjechac z chłopakiem

    • Witam.
      nazywam się Anna Pachciarek. od 25 będę przebywać w Rotterdamie, dojadę. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe i prawo jazdy kat.B.
      jestem zmotoryzowana. Od 01 września br jestem dyspozycyjna i chętna do pracy .
      Chętnie popracuję na produkcji. Posiadam doświadczenie w branży spożywczej.
      czekam na odpowiedź.
      Pozdrawiam Anna Pachciarek

  3. witam zainteresowana jestem pracą . Potrzebuję pilnie pracy 0048666513019

  4. Dwie pracowite osoby wiek 23-24 lata chętne do pracy.Numer telefonu 533-246-183.Pozdrawiam,Kasia.

  5. Witam,
    Jestem zainteresowana powyższą ofertą. Uprzejmie proszę o kontakt.
    Pozdrawiam

  6. Jestem zainteresowany pracą przy pakowaniu słodyczy .
    Uprzejmie proszę o kontakt 048724289836
    Pozdrawiam MarekNalepa