€do ustalenia

Holandia praca fizyczna od zaraz wykładanie towaru bez języka Leiden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Leiden
  • Opublikowany: 14 lipca 2015 02:00

Od zaraz szukamy osób do pracy w Holandii (Leiden) przy wykładaniu produktów na półki w supermarkecie. Stanowisko dla pracownika fizycznego bez języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie do 1,5 roku.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Leiden
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zabranie towaru z magazynu za pomocą wózka widłowego ręcznego
– rozkładanie produktów na pustych półkach
– uzupełnienie towaru
– sprawdzanie zgodności cen

Wymagania:
– zdolność do pracy w nocy
– zaangażowanie w pracy jest bardzo pożądane
– zależy nam na kandydatach, którzy mają doświadczenie z systemem FIFO
– dokument potwierdzający niekaralność
– radzenie sobie ze stresem
– zmysł artystyczny
– bez problemów ze zdrowiem
– sprawne dłonie
– spostrzegawczość
– siła fizyczna
– posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:
– zapewniamy zdobycie nowego doświadczenia oraz awanse
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– oferujemy jasne warunki zatrudnienia
– pracę od pół do półtora roku
– wsparcie w pierwszych dniach
– zakwaterowanie w domkach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: biuro@goodjob.com.pl, w temacie proszę wpisać: „Pracownik supermarketu”.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-holandii-przy-wykladaniu-towaru-leiden/

ID ogłoszenia: 88855a44416a2f28

2 komentarze na “Holandia praca fizyczna od zaraz wykładanie towaru bez języka Leiden”

  1. Para poszukuje pracy od zaraz na 16 lipca 2015 @ 11:48

    Witam wraz z chłopakiem jesesmy zainteresowani pracą w Niemczech lub Holandii mamy oboje po 21 lat i silna motywacje do pracy

    jestesmy punktualni i dokładni w pracy w załączniku podajemy nasze cv chcielibysmy pracowac razem prosimy o szybki kontakt pod nr tel +48 721 614 427 lub email 94emila94@wp.pl Dziekujemy

  2. Kinga Michalak na 16 lipca 2015 @ 20:26

    Witam jestem zainteresowana praca u Państwa nawet od zaraz