€do ustalenia

Holandia praca fizyczna rozładunek paczek bez znajomości języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Opublikowany: 23 października 2015 23:13

Ogłoszenie pracy w Holandii z Tilburga na magazynie przy rozładunku i załadunku paczek. Oferta dla pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego. Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik na danym stanowisku będzie się zajmować rozładunkiem, załadunkiem dostaw, sortowaniem paczek, przepakowywaniem towarów, obsługiwaniem urządzeń, itp.

Wymagania:
– samodzielne myślenie
– kreatywne rozwiązywanie problemów
– zatrudniamy jedynie osoby z 5 letnim doświadczeniem
– dobra znajomość języka angielskiego
– punktualność, odpowiedzialność
– bez problemów ze zdrowiem
– siła fizyczna
– niezawodność
– sprawne dłonie
– spostrzegawczość
– możliwość przenoszenia ciężkich paczek
– zdolność podjęcia pracy na dłużej

Oferujemy:
– pracę w renomowanej firmie
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zatrudnienie na dłuższy okres
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji i zdobycia referencji
– przejazd do Holandii
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– pomagamy w prawidłowym wypełnieniu dokumentów aplikacyjnych
– transport wewnętrzny

Aplikacja:
Rejestracja dobywa się poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/zaladunek-rozladunek-paczek-okolice-tilburga-i-eindhoven,oferta,4168491

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-holandii-przy-rozladunku-paczek-tilburg-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 974562a9dcb22e65

1 odpowiedź na “Holandia praca fizyczna rozładunek paczek bez znajomości języka Tilburg”

  1. załadunek i rozładunek paczek na 14 listopada 2015 @ 15:41

    witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy jestem pracowity uczciwy i punktualny posiadam prawo jazdy kat. B,C . Mój numer tel. 793694909 Robert