€do uzgodnienia

Holandia praca fizyczna przy rozładunku kontenerów bez znajomości języka Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Roosendaal
  • Opublikowany: 10 lutego 2016 00:43

Oferta fizycznej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Roosendaal przy rozładunku kontenerów. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z podjęciem etatu.

Stanowisko: pracownik fizyczny – rozładunek.

Lokalizacja: Holandia, Roosendaal.

Pensja: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
obowiązki będą polegały głównie na rozładunku kontenerów z różnego rodzaju paczek oraz rozmieszczanie ich na przygotowanym do tego magazynie.

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy;
  • zamieszkanie w Roosendaal lub okolicach, ewentualnie możliwość zorganizowania zakwaterowania;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • brak chorób;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • zręczność, energiczność;
  • uczciwość i odpowiedzialność;
  • zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • szkolenia wstępne;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • legalną umowę;
  • składki i ubezpieczenia;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • stabilne zatrudnienie.

Dla kandydatów:
CV prosimy przesyłać na poniższy adres:

pollux.2319819@es-candidate.com

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Należy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych dla celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-holandii-bez-jezyka-roosendaal-rozladunek-kontenerow/

ID ogłoszenia: 87356ba5ef58aac0

1 odpowiedź na “Holandia praca fizyczna przy rozładunku kontenerów bez znajomości języka Roosendaal”

  1. Michał Panaś na 22 maja 2016 @ 19:58

    jestem zainteresowany wraz ze znajomym nr tel. 575594766