€do ustalenia

Holandia praca fizyczna dla Polaków przy sprzątaniu w Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia praca fizyczna dla Polaków przy sprzątaniu w Eindhoven
  • Znajomość języków: dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 27 października 2014 23:44

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Holandii przy sprzątaniu pomieszczeń w Eindhoven. Zatrudnienie dla Polaków z dobrą znajomością języka.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Sprzątaczka zamiata i zmywa podłogi, odkurza dywany, opróżnia kosze na śmiecie, ściera kurze, myje i czyści urządzenia sanitarne. Czynności te wykonuje za pomocą odkurzaczy, froterek, szczotek do zamiatania oraz rozmaitych środków czystości.

Wymagania:
– dobre poczucie czasu i zmysł organizacyjny
– cierpliwość, wyrozumiałość, uczciwość
– ogólna dobra sprawność fizyczna i ruchowa
– punktualność, zaangażowanie
– osoby niekarane
– mile widziane prawo jazdy kat.B
– komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego

Oferujemy:
– możliwość skorzystania z naszego transportu
– pracownikom zapewniamy dojazd do kraju zatrudnienia oraz powrót do domu po zakończonej umowie
– płynność zleceń
– oferujemy ubezpieczenie
– na miejscu możliwość kontaktu z polskim koordynatorem
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Rejestracja odbywa się poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-myjaco-sprzatajacy-okolice-eindhoven,oferta,3618593

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-fizyczna-w-eindhoven-dla-polakow-przy-sprzataniu-budynkow/

ID ogłoszenia: 252544ea7c27d68a

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.