€do uzgodnienia

Holandia praca fizyczna bez znajomości języka w Den Bosch sortowanie paczek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Den Bosch
  • Opublikowany: 26 lutego 2016 22:24

Oferta fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu paczek dla firmy kurierskiej. Zatrudnienie bez znajomości języka w Den Bosch, również dla grup. Zakwaterowanie jest zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Lokalizacja: Den Bosch, Holandia.

Opis stanowiska:
obowiązki na tym stanowisku pracy mają charakter fizyczny. Pracownik będzie wykonywał zadania przy rozładunku towarów, oraz sortowaniu na taśmie produkcyjnej według określonego sposobu.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • język angielski lub niemiecki komunikatywny;
  • bardzo dobry stan zdrowia;
  • możliwość podjęcia pracy na dłuży czas;
  • energiczność, siła fizyczna;
  • zdolność do szybkiej pracy;
  • sprawność manualna;
  • uczciwe podejście do zadań.

Oferujemy:

  • odprowadzanie składek;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • holenderską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • zatrudnienie również dla zorganizowanych grup.

Aplikacje:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez formularz na stronie internetowej:

Odpowiemy jedynie na wybrane przez nas aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-fizyczna-bez-jezyka-przy-sortowaniu-paczek-den-bosch-firma-kurierska/

ID ogłoszenia: 77956d0ab520d5df

1 odpowiedź na “Holandia praca fizyczna bez znajomości języka w Den Bosch sortowanie paczek”

  1. Witam bylbym zainteresowany oferta z 1 osoba .Jestem zawsze aktywny w pracy . Gdyby cos sie dzialo moj telefon 575593141

Zostaw odpowiedź do Kamil